KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 14897355
nr 1489 7355
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Slussen. Signerad, numrerad pt, daterad 1971. Bildmått: 23x40 cm, yttermått inklusive ram: 33,5x50,5
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 12 september 2022
kl 19:44:37
8/9 15:15:06
100 kr
12/9 19:39:16
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén